- Advertisement -

Nickelodeon zveřejnil první teaser na animovaný seriál zaměřený na život hvězdice Patricka.

18

Včera byl zveřejněn první teaser, který má upozornit všechny dětské diváky na návrat hvězdice Patricka ve své vlastní show s názvem The Patrick Star Show. The Patrick Star Show je připravovaný televizní seriál, který je spinoffem seriálu SpongeBob SquarePants. Celá série o třinácti epizodách se bude soustředit na život hvězdice jménem Patrick. Patrick se nejvíce proslavil jako hloupý kamarád veselé mořské houby, SpongeBoba.

Jedná se o jeden z mnoha spinoffů tohoto seriálu. Naposledy vyšel seriál Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years, který měl premiéru na streamovací platformě Paramount+ 4 března roku 2021.

Nickelodeon zveřejnil zprávu o přípravě dalšího spinoffu seriálu SpongeBob SquarePants v srpnu minulého roku. V březnu tohoto roku jsme se pak dozvěděli, že Nickelodeon pro seriál objednal 13 epizod, které budou mít premiéru v červenci roku 2021.

Seriál sleduje Patricka a jeho rodinu, kterou neustále narušují Patrickovými rozmary a bujná fantazie. Patrick žije v domě se svojí rodinou, odkud vysílá svou vlastní show pro celé sousedství. Malá sestra Squidina vypomáhá Patrickovi v zákulisí a dohlíží na to, aby všechno probíhalo hladce. Mezitím ho rodiče (Bunny a Cecil) společně s dědou (GrandPat) podporují ve tvorbě jeho vlastní show svými často velice absurdními způsoby.

V seriálu uslyšíme hlasy Billa Fagerbakkeho (Patrick Star), Toma Wilsona (Cecil Star), Creey Summer (Bunny Star, Grandma Tentacles), Jill Talley (Squidina Star) a Dana Snydera (GrandPat Star).

Výrobu celého seriálu si pod svá křídla vzala Claudia Spinelli, viceprezidentka společnosti Animation Development Nickelodeon. Na tvorbě se dále podílí i Marc Ceccarelli, Vincent Waller a Jennie Monica, kteří pracovali i na seriálu SpongeBob SquarePants. Na všechno pak pečlivě dohlíží Kelley Gardner.

Teaser je dostupný ke zhlédnutí níže:

Komentáře

Your email address will not be published.