- Advertisement -

Vše, co potřebujete vědět o druhé sérii Emily in Paris.

19

Seriál Emily in Paris byl obnoven pro druhou sérii 11. listopadu roku 2020, kdy Netflix potvrdil pokračování skrz fiktivní dopis od Emiliiny šéfky Sylvie. Natáčení začalo 3. května roku 2021.

I když byl seriál velice kontroverzní a spoustu diváků jej kritizovalo za způsob, kterým znázornil francouzské obyvatelstvo z pohledu naivní Emily, stal se nejsledovanější komedií roku 2020 na streamovací platformě Netflix. Seriál v minulém roce zhlédlo více než 58 milionů uživatelů, není ale jasné, zda všichni sledovali celou sérii, nebo pouze několik dílů.

Seriál sleduje mladou Američanku Emily, která se přestěhuje z Chicaga do hlavního města Francie za pracovní příležitostí. Jejím hlavním úkolem je zhodnocení francouzské marketingové firmy z amerického pohledu. V seriálu dochází ke střetu kultur a zachycení nového života Emily, která bojuje nejen s novým jazykem, ale i se snahou o zkombinování jejího profesního a soukromého života.

V první sérii se v hlavních rolích představili Lily Collins (Emily), Lucas Bravo (Gabriel), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie) a Camille Razat (Camille). Netflix v pondělí oznámil prostřednictvím twitterového příspěvku, že se k obsazení připojí další tři herci. Konkrétně se jedná o Jeremyho O. Harrise, Luciena Laviscounta a Arnauda Binarda. Jeremy Harris v seriálu ztvární roli módního návrháře, Lucien Laviscout bude hrát Brita, který se mladé Američance dostane ihned pod kůže, a to do té doby, než objeví kouzlo v jeho sarkastickém humoru. Arnaud Binard si ve filmu zahraje roli vlastníka nočního klubu Saint Tropez.

Ačkoli neexistují žádné informace o oficiálním datumu vydání druhé série, fanoušci si mohou zatím zhlédnou celou první sérii seriálu na Netflixu.

Komentáře

Your email address will not be published.