- Advertisement -

Twitterový příspěvek nalákal fanoušky seriálu The Boys na třetí sérii.

16

Prostřednictvím twitterového příspěvku účet seriálu The Boys zprávu o oznámení premiéry třetí série. Premiéra bude nejspíše odhalena v nejbližších týdnech.

The Boys je akční superhrdinský seriál z roku 2019. Jedná se o stejnojmennou adaptaci komiksu od Gartha Ennisa. Seriál má zatím dvě série o osmi epizodách, které jsou dostupné ke zhlédnutí na Prime videos. Díky svému zpracování si ale i po pouhých 16 dílech získal obrovskou fanouškovskou základnu.

Do třetí série by se měly vrátit všechny postavy, které zůstaly po ukončení druhé série naživu. Jedná se o Karla Urbana, Jacka Quaida, Karen Fukuharo, Tompera Kapona, Antonyho Starra, Chacea Crawforda a další. K původnímu obsazení se připojí Katia Winter a Jensen Ackles.

Zatím není jisté, kolem čeho se bude celá sezóna odehrávat, dá se ale předpokládat, že bude navazovat na události z předchozí série. Natáčení třetí série začalo na počátku roku 2021. Konec natáčení je pak naplánovaný na září tohoto roku. Nové série bychom se tedy nejspíš měli dočkat v létě roku 2022, tento odhad se avšak může kdykoliv změnit, a to díky aktuální situaci kolem COVIDu-19.

Komentáře

Your email address will not be published.